acr yapi
Su Yalıtımı Nedir?
Yapilarin su etkilerine karsi korunmasi, yasam alanlarina konforlu bir su izolasyonu saglanmasi amaci ile kullanilan ve yapilarin perde, bodrum, bahçe, teras ve çatilarinda kullanildigi gibi köprü viyadük gibi farkli yüklere maruz kalan yapilar içinde uygun bi su izolasyon malzemesidir. Isminden anlasilacagi gibi bitüm esasli bu yalitim malzemesi reçinesinde yapisini güçlendirici çok farkli polimerler içermektedir. Bu polimerler ymalzemeye çok farkli dayanimlar katmakla birlikte ürünün kolay uygulanmasinda ve mükemmel bir izolasyon saglamasinda basrol oynamaktadir.

Polimerlerle takviye edilmis bitüm, farkli çekme, kopma ve yirtilma dayanimina sahip polyester ya da cam tülü tasiyicilar sayesinde emdirilip kaplanarak nihai ürün elde edilmis olur. Tasiyici keçenin özelliklerine göre çok farkli detaylarda uygulama kolayligi saglanmaktadir. Bu özellikler bitümlü membrani diger su yalitim malzemelerinden ayirmaktadir.

Saluma alevi ile uygulanan bitümlü membran kolay uygulanir ve sorunsuz uzun ömürlü bir koruma saglar. Betonarme yapilarin içerisine su ve nemin girmesini engelleyerek donatinin korozyona ugramasini engeller. Deprem kusagindaki ülkemiz için yapilarin donatilarinin korumasi ve yapilara gereksiz asiri yükler bindirilmemesi zorunlu hale gelmistir. Bu baglamda, farkli renk seçeneklerine sahip arduaz kapli ürünler hafif yapisi ve güzel görseli ile çatilari güzellestirmekte ve binayi yormamaktadir.
ACR İnşaat Yapı ve Dekorasyon # TEKİRDAĞ
GMKP Mah. Çorbacı Sokak No:8 Çerkezköy-TEKİRDAĞ
Tel : +90 282 726 04 21 , Fax : +90 282 726 04 21
info@acryapi.com.tr
antalya web tasarım